rodinný dom Kamenica nad Hronom

Krásny dom, pekná veľká záhrada so skleníkom, jazierkom,

  záhradnym altánkom a grilom.

Dobrá lokalita, super znížená cena !

              85000 eur

Popis nehnuteľnosti

                 Obec Kamenica nad Hronom sa nachádza na južnom   

                   Slovensku ,v Okrese Nové Zámky, leží na ľavom brehu rieky Hron pri jej ústi.

       Obec má 1391 obyvateľov maďarskej aj slovenskej národnosti                

             Obec sa nachádza iba 4km od kúpeľného mesta Štúrovo.

                   K obci patrí aj prekrásna rekreačná oblasť Kováčov   

Občianska vybavenosť obce je výborná,nachádza sa tam obecný úrad, pošta, potraviny, pohostinstvo, reštaurácia, obchod z odevami,multifunkčné ihrisko,materská škôlka,autobusová zastávka.

          

Fotogaléria

POPIS

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Kamenica nad Hronom, Kamenica nad Hronom. Plocha: úžitková 186m2, zastavaná 289m2, pozemku 400m2. Cena 83 000 €
Na predaj exkluzívny, jednopodlažný dom v obci Kamenica nad Hronom.Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1985, Dom je postavený z tehál a kvádrov , strechu má plochú dôkladne izolovanú. V dome sa nachádza 23 miestností, z toho 7 priestranných izieb , chodby , schodisko, garáž pre dve motorové vozidlá,dve kuchyne , dve veľké obývacie miestnosti , jedna s barom a vlastnými krbmi, dve kúpelne z wc,komora,Okná sú drevené masívne zo vzduchovou izoláciou, Materiál červený smrek, tak isto ako aj dvere na miestnostiach.Podlahy sú keramické v izbách drevené parkety.Dom má vlastné vykurovanie, /ústredné kúrenie plynové aj elektrické / v dome je zavedená obecná voda aj elektrika, odpadová voda je zvedená do kanalizácie.K nehnuteľnosti je možnosť prikúpenia záhrady.Parkovanie je pohodlné vo veľkej garáži pre dve autá ,Na dome prešlo ústredné kúrenie kompletnou rekonštrukciou, povymieňali sa prívodné trúbky k radiátorom za kvalitné medené.
Doporučujem obhliadku nehnuteľnosti, stačí ak zavoláte na tel číslo 0909108291 a dohodneme si termín obhliadky kde vám rád predstavím nehnuteľnosť aj jeho okolie.
Naši hypotekárny špecialisti vedia vyriešiť dobré úverové podmienky ak by záujemca potreboval hypotekárny alebo spotrebný úver na financovanie nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť je predajom ihneď voľná.

Kontakt

                                                   

Ladislav Nagy, realitný maklér pre Štúrovo a okolie.

tel:0909108291

email: nagy@dobrereality.sk

web: byvajnajuhu.sk

 

 

Kontaktný formulár