na predaj rodinný dom Kamenín

Tento rodinný dom je na predaj na južnom Slovensku v obci Kamenín.

Výhodná cena dom aj z garážou.

Super bývanie určite aj pre viac člennú rodinku .

 

Popis nehnuteľnosti

Obec Kamenín sa nachádza na južnom Slovensku v okrese Nové Zámky a 10km od kúpelného mesta Štúrovo.

Rozloha obce je 2805 hektárov , obec má 1571 obyvateľov.

Občianska a technická vybavenosť:

 

Fotogaléria

popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Kamenín. Plocha: úžitková 220m2, zastavaná 135m2, pozemku 613m2, pivnice 45m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 43 000 €
Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v pôvodnom stave na juhu Slovenska v obci Kamenín. Je čiastočne podpivničený.Rodinný dom bol postavený v roku 1968. Obvodové steny steny sú z tehál a kvádrov, Strecha je plochá dobre izolovaná, nezateká nikde.V rodinnom dome sa nachádza 10 miestností, z toho na prízemí jedna kuchyňa, komora, chodba, WC, dve priestranné izby a schodisko na poschodie. Na poschodí nájdeme chodbu, dve priestranné izby, pomerne veľkú kúpeľňu a zastrešenú terasu.Pod domom sa nachádza pivnica s tromi miestnosťami, v jednej miestnosti je studňa a dve sú na zeleninu a ovocie.Okná a dvere na dome sú pôvodné drevené, Podlahy sú betónové alebo keramické v izbách pokryté kobercom.
Z inžinierskych sietí je zapojená elektrika ,obecný vodovod je pred domom, nie je zavedený do domu, nakoľko je rozvod vody z vlastnej studne,Odpadová voda je zvedená do žumpy.Vykurovanie domu je elektrické, elektrickými gamatkami, a kachľami na tuhé palivo.Ohrev teplej vody je zabezpečený novým elektrickým bojlerom.Prípojka na plyn je pred domom, Plyn do domu nie je zavedený.
Na pozemku sa nachádza väčšia garáž s montážnou jamou a vedľa garáže jedna je jedna obytná miestnosť, môže poslúžiť aj, ako letná kuchyňa a vedľa nej je jedna miestnosť ako sklad, dreva alebo iných potrieb.
Za domom je záhrada s fóliovníkom a v záhrade je pár ovocných stromov

Super cena! ZNížená na 43000 eur.

Kontakt

P1060873

Ladislav Nagy, realitný maklér Dobrých realít pre oblasť Štúrovo a okolie.

Tel:090910829

email: nagy@dobrereality.sk

web:byvajnajuhu.sk

Kontaktný formulár