Na predaj rodinný dom Chľaba

Hľadáte dobré bývanie na krásnom mieste?

Práve ste ho našli na južnom Slovensku v obci Chľaba

 

 

 PREDANÉ

                               PREDANÉ

Popis nehnuteľnosti

Obec Chľaba so 710 obyvateľmi sa nachádza v juhovýchodnom cípe Podunajskej nížiny v oblasti, kde Ipeľ vyúsťuje do Dunaja.

Leží 12 km severovýchodne od Štúrova. Jej neveľké územie je ohraničené na severe Kováčovskými kopcami, na východe riekou Ipeľ a na juhu mohutným tokom Dunaja.

Ako jedna z mála obcí na južnom Slovensku sa nachádza v malebnom prostredí Kováčovských kopcov pokrytých listnatými lesmi, ich odlesnenými juhovýchodnými úbočiami vysadenými viničom a ukončenými vysokou sprašovou terasou.
Pekná príroda, blízkosť atraktívneho historického mesta Ostrihom a rekreačná oblasť Kováčov ponúkajú dobrú perspektívu na ďalší rozvoj obce v oblasti rekreácie a turistiky.

 

  V tomto krásnom kraji Vám ponúkam nehnuteľnosť z veľkou záhradou.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Chľaba. Plocha: úžitková 300m2, zastavaná 770m2, pozemku 2594m2, pivnice 10m2.Stav objektu: pôvodný stav.
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, Dom má časť obvodových stien z kameňa a novšia pristavaná časť je z tehál.Strecha je sedlová zachovalá. V nehnuteľnosti je 14 miestností, z toho 8 izieb, 2 kuchyne, špajza, 2chodby, Kúpeľňa z WC. K dispozícii sú aj dve garáže +pivničné priestory.Okná a dvere sú pôvodné drevené, podlaha je tiež drevená.V niektorých častiach je keramická.

K tejto nehnuteľnosti patrí ešte jedna, je umiestnená v jednom dvore oproti.Tá má 4 miestnosti a využíva sa ako miestnosť, kde sa uskladňovali potreby pre vinárčenie, na skladovanie paliva a dielňa. A podobne. Neslúžila majiteľom na bývanie.
Z Inžinierskych sietí je zavedená trojfázová elektrika, voda, odpadová voda je zvedená do žumpy.Vykurovanie bolo riešené ústredným kúrením na tuhé palivo,momentálne už kotol v dome nie je, nakoľko majitelia prešli na kúrenie kachľovými pieckami na tuhé palivo.
K nehnuteľnosti patrí veľká záhrada s viničom a ovocnými stromami a zeleninovou záhradkou.
Obec Chľaba sa považuje za rekreačnú oblasť s množstvom vinárov a vinných pivníc, ktoré sú aj v tesnej blízkosti predávanej nehnuteľnosti.Je to vyhľadávaná turistická oblasť, zvlášť pre rybárov, ktorí si môžu za rybárčiť do sýtosti v blízkom Dunaji.
Doporučujem obhliadku nehnuteľnosti.

Stačí zavolať na tel. č.0909108291 a dohodnúť si obhliadku, kde vám rád predstavím nehnuteľnosť a aj jej krásne okolie s očarujúcou prírodou.

Cena za nehnuteľnosť je 38000 eur.

Financovanie kúpy nehnnuteľnosti vieme riešiť výhodným hypotekárnym úverom.

 

Ponúkam riešenie ako predať aj vašu nehnuteľnosť čo najskôr a za najlepšiu cenu.

Podrobnosti nájdete na mojej web stránke:   

byvajnajuhu.sk/sluzby

 

 

Kontakt

        Ladislav Nagy, realitný maklér Dobrých realít

       pre oblasť Štúrovo a okolie.

tel: 0909108291

email: nagy@dobrereality.sk

web:byvajnajuhu.sk

 

web:byvajnajuhu.sk

Kontaktný formulár