na predaj chata Radvaň

Pekná chata vhodná na celoročné používanie.

Výborné miesto na oddych.

Super dobrá cena:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj chata. Plocha: úžitková 45m2, zastavaná 304m2, pivnice 16m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 25 000 €
Na predaj pekná chata v chatovej oblasti Radvaň nad Dunajom, vhodná k celoročnému využitiu.Chata je vzdialená cca 150 metrov od rieky Dunaj. Chata je na vyvýšenom mieste takže zaplavenie riekou nehrozí ani pri možných povodniach.Pri chate je aj menšia záhradka. Prostredie, v ktorom sa chata nachádza je na kľudnom a tichom mieste bez rušivých vplyvov s výhľadom na rieku Dunaj.
Chata je z polovice podpivničená. Spodná základová časť je murovaná, steny sú tehlové. Vrchná časť chaty je drevená.V spodnej časti sa nachádza priestranná hala s krbom, ktorá vykuruje celú chatu, V spodnej časti sa nachádza malá kuchyňa, s plynovým sporákom napájaná z PB fľaše, V spodnej časti je aj WC, sprcha a umývadlo. Vo vrchnej časti sa nachádza spálňa, je v nej 5 postelí.V pivničnej časti sa nachádza ešte jedno WC a sprchový kút.
Chata je napojená na obecný vodovod aj elektriku, 220/380voltov. Odpadová voda je zavedená do žumpy. Na pozemku sa nachádza aj kopana studňa.
Doporučujem obhliadku chaty. Ak zavoláte na tel.0909108291, môžeme si dohodnúť termín obhliadky a predstavím vám chatu a aj jej krásne okolie.

SUPER DOBRÁ CENA ! iba 25000 eur.

Fotogaléria

OKOLIE.

Obec Radvaň nad Dunajom je veľmi vyhľadávaná oblasť na oddych .Na obidvoch stranách hlavnej cesty smerujúceho zo Štúrova do Komárna je množstvo krásnych chát. Obec leží na Podunajskej nížine, 18 km východne od Komárna. Ulice a domy obce ležia na brehu Dunaja s výhľadom cez Dunaj na kopcovitú maďarskú stranu rieky. Obec v roku 2001 mal 738 obyvateľov, z toho 675 maďarskej a 59 slovenskej národnosti. Pod obec Radvaň nad Dunajom patria aj osady Žitava a Bystrička, ktoré sú od obce vzdialené cca 2 km.

Rozloha obce je 2044 hektárov , počet obyvateľov je cca 720.

Moje top produkty.

http://byvajnajuhu.sk/na-predaj-rodinny-dom-chlaba

http://byvajnajuhu.sk/rodinny-dom-kamenica-nad-hronom

 www.byvajnajuhu.sk/rodinny-dom-svodin 

www.byvajnajuhu.sk/na-predaj-rodinny-dom-kamenin 

Kontakty

 

        Ladislav Nagy, realitný maklér Dobrých realít

       pre oblasť Štúrovo a okolie.

tel: 0909108291

email: nagy@dobrereality.sk

web:byvajnajuhu.sk

Kontaktný formulár