Uľahčite si život pri predaji nehnuteľnosti !
13. 07. 2020

Uľahčite si život pri predaji nehnuteľnosti !

 

 

Uľahčite si život pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti!


Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je náročný proces a častokrát stojí množstvo energie a času. Navyše, aby ste sa vedeli dobre orientovať na trhu realít, je potrebné mať už isté skúsenosti. Inak sa vám môže jednoducho stať, že danú nehnuteľnosť nekúpite alebo nepredáte tak výhodne, ako by ste očakávali.

Preto je vždy lepšie spolupracovať s realitnou spoločnosťou, ktorá má na tomto špecifickom trhu dostatok skúseností. V konečnom dôsledku to za isté náklady navyše skutočne stojí. S predajom a kúpou nehnuteľnosti sa spája množstvo povinností, administratívy, inzerovania a činností, ktoré treba zrealizovať.

V čom vám vieme pomôcť my?

Ak predávate nehnuteľnosť, sme to my, kto vám zabezpečí fotografickú dokumentáciu nehnuteľnosti, tiež jej inzerovanie, potrebný marketing a v konečnom dôsledku aj celkovú realizáciu predaja. Ak chcete svoju nehnuteľnosť dobre predať, je vhodné ju inzerovať na čo najväčšom množstve predajných miest. Čo nie je problém, pretože my inzerujeme až na 150 rôznych inzertných portáloch, taktiež na sociálnych médiách Facebook, LinkedIn, YouTube aj na Google.

Potrebujete sa zariadiť veľmi rýchlo? To nie je problém, pretože my zariadime aj obhliadky priestoru a vo finále rezervačnú a kúpno-predajnú zmluvu. Ak by ste potrebovali riešiť financovanie nehnuteľnosti, náš finančný poradca pre vás všetko zariadi. Ak nemáte skúsenosti s vybavovaním ďalších papierovačiek, sme tu pre vás, aby sme vám pomohli – zabezpečujeme poistenie nehnuteľnosti, prípravu kúpno-predajnej zmluvy, návrh na vklad do katastra. Tak isto sa postaráme o zavkladovanie nehnuteľnosti na kataster. Ďalšou súčasťou našich služieb je aj prepis energií.

Všetky úkony zabezpečíme za vás a vy sa odbremeníte od množstva starostí, povinností a telefonátov svojim známym, ktorí by vám radili, ako jednotlivé činnosti zrealizovať. Predajte alebo kúpte nehnuteľnosť výhodnejšie ako kedykoľvek predtým – my vám s tým pomôžeme!

na trhu realít, je potrebné mať už isté skúsenosti. Inak sa vám môže jednoducho stať, že danú nehnuteľnosť nekúpite alebo nepredáte tak výhodne, ako by ste očakávali.

Preto je vždy lepšie spolupracovať s realitnou spoločnosťou, ktorá má na tomto špecifickom trhu dostatok skúseností. V konečnom dôsledku to za isté náklady navyše skutočne stojí. S predajom a kúpou nehnuteľnosti sa spája množstvo povinností, administratívy, inzerovania a činností, ktoré treba zrealizovať.

Ladislav Nagy
Autor: Ladislav Nagy

V roku 2013 som začal pracovať ako finančný poradca, časom som sa dostal až k profesii realitný maklér

Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovo, som členom tímu Dobré reality, ktorá ja sama zárukou kvality, pracujem a zdokonaľujem sa vo svojej práci denne všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za, čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti. Tak isto som rád ak vám pomôžem zohnať vaše vytúžené bývanie.Mojim pôsobením je oblasť južného Slovenska, konkrétnejšie Štúrovo a okolie.

Prečo som si zvolil Dobré reality?????

1.Zvolil som si ich, preto, lebo majú dobrí a silný team,.

2. majú výborný marketing, reklamu, inzercie na cca 200 inzertných portáloch

3. máme pravidelné školenia, čo sú základom na úspech v realitách

4 a prezentujeme iba profesionálny a flexibilný prístup ku klientom.

5. U nás je spokojnosť klienta na prvom mieste.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že, keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalí. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a  spokojnosť klienta. Dbám o svoje  meno a povesť.

Svoju prácu realitného makléra vykonávam rád a zároveň sa stala moja práca aj mojim koníčkom.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.

Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov